השב תשיבם לאחיך - דברים כב:א
אודות אתר השיבו
מצאתם ברחוב או בכל מקום חפץ או פריט, ועל הפריט אין פרטים ליצירת קשר עם בעל האבדה?,אתם מוזמנים לפרסם את האבדה (חפץ/פריט) אצלינו באתר "אבדות ומציאות", בצרוף פרטי הפריט, תמונה, איפה נמצאה האבדה (איזור) וכמובן את מספר הטלפון שלכם, ליצירת קשר.
שאלות נפוצות
Hashivu.com מה זה האתר
Hashivu.com הוא אתר בו משתמשים יכולים לפרסם פריטים שמצאו או אבדו. האתר מגיע למטרה לעזור לאנשים למצוא את בעליהם החפוזים ולהחזיר פריטים לבעליהם המקוריים.
איך אני יכול לפרסם פריט שאבד או שמצאתי
כדי לפרסם פריט שאבד או שמצאת, תלך לראש הדף ותלחץ על "הוסף מציאה" או "הוסף אבידה".  לאחר לחיצה על הקישור המתאים, יש למלא את הטופס המוצג ולספק כמה פרטים ככל הניתן. בעזרת הטופס, תוכל לתאר את הפריט האבוד או המצוי בצורה מפורטת ולספק פרטים שיעזרו באיתור או החזרת הפריט לבעלים המקוריים.
האם יש עלות לפרסום פריט באתר
לא, פרסום פריטים באתר הוא לחלוטין בחינם. אנו מאמינים שהפעולה של לעזור לאנשים למצוא פריטים אבודים ולהחזיר פריטים שנמצאו היא מצוה חשובה, ולכן אין דמי תשלום עבור השימוש באתר.
איך אני יכול ליצור קשר עם המשתמש שפרסם את הפריט
כל עמוד של פריט שאבד או נמצא, תוכל למצוא את פרטי היצירת קשר עם המשתמש שפרסם את הפריט. הפרטים עשויים לכלול את כתובת הדוא"ל, מספר הטלפון או מספר הוואטסאפ של המשתמש. בכך, תוכל ליצור עמו קשר ישירות לשאלות, הצעות או כל פנייה אחרת בנוגע לפריט.
איך ניתן למחוק או לערוך פריט שפרסמתי בטעות
כרגע, ניתן למחוק או לערוך פריט שפרסמת בטעות רק על ידי המנהלים של האתר. אנא עבור לדף הצור קשר שלנו ופנה לנו עם בקשת מחיקה. המנהלים שלנו יטפלו בבקשתך וימחקו את הפריט בהקדם האפשרי.